-A +A
Pabaigos data turėtų būti vėlesnė nei pradžios data

Pradžia/Statistiniai duomenys

Statistiniai duomenys

Naudok legaliai! pateikiama interneto svetainių, kuriose skelbiamas kūrybinis turinys, apžvalga. Joje pateikiami piliečiams ir įmonėms naudingi statistiniai duomenys.

Filtruoti pagal:

Turinio tipas:
Formatai:
Mokėjimo tipą:

Pradžios datą:
Pabaigos datą:

No data has been retrieved from your selection. Please review your filter criteria

Teisėtos pasiūlos svetainių raida

Teisėtos pasiūlos svetainės
Išsami informacija apie teisėtos pasiūlos svetainių skaičių

Teisėtos pasiūlos svetainių skaičius pagal paslaugų formatą
Teisėtos pasiūlos svetainių skaičius pagal mokėjimo tipą


Iš kur
gaunami šie skaičiai?


Statistiniai duomenys yra pagrindinė naudoklegaliai.lt ypatybė. Šie duomenys rodo, kaip kito įvairių sričių kūrybinio turinio teisėtos pasiūlos svetainės Lietuva.

Galite filtruoti duomenis pagal šalį, turinio sritį (muzika, televizija, filmai, e. knygos, sportas arba vaizdo žaidimai), galimus turinio platinimo formatus ir mokėjimo už turinį arba paslaugą būdus (nemokamai, vienkartinis pirkimas arba prenumerata). Paiešką galite vykdyti ir pagal datos intervalą.

naudoklegaliai.lt teikiami kelių rūšių statistiniai duomenys. Vienoje diagramoje matyti teisėto turinio svetainių skaičiaus kitimas visoje Europoje, kitoje – teisėtos pasiūlos svetainių pagal pasirinktas turinio sritis skaičius. Galiausiai dviejose kitose diagramose matyti, kiek yra teisėtos pasiūlos svetainių, skirstant pagal formatą ir turinio sritį, ir kiek yra teisėtos pasiūlos svetainių, skirstant pagal mokėjimo tipą ir turinio sritį.