-A +A

Pradžia/Apie

Apie

 

Apie mus

Daugelis iš mūsų supranta legalaus turinio vartojimo internete svarbą. Tai ne tik geresnė turinio kokybė, tačiau ir garbingas elgesys bei sąžiningas vartojimas, leidžiantis turinio autoriui gauti atlyginimą už savo kūrybą. Deja, net ir sąžiningi vartotojai neretai leidžiasi suklaidinami nelegalų turinį siūlančių piratinių svetainių.

Suprasdama tai, Kultūros ministerija, kartu su Europos Sąjungos  intelektinės nuosavybės apsaugos tarnyba, norėtų pasiūlyti Jums naudotis interneto svetaine Naudoklegaliai.lt. Ši svetainė yra integrali Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos vykdomo projekto AGORATEKA dalis. Tai yra europinis portalas ir savotiškas žemėlapis, vedantis prie teisėtai skelbiamo turinio tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos šalyse.

Kultūros ministerijos administruojamoje svetainėje Naudoklegaliai.lt rasite nuorodas į legalaus turinio šaltinius internete, tarp jų – ir plačiai pasaulyje žinomas legalaus turinio platformas, kurie, laikantis vieningo principo yra išskirti į penkias kategorijas – TV, el-knygos, muzika, sportas ir videožaidimai.

Naudokite legaliai!

 


Sveiki! Užeikite, naršykite ir atraskite!Naujienos25/06/2020

Naudoklegaliai.lt pradeda veiklą

Interneto svetainė „Naudoklegaliai.lt“  – legalaus turinio portalas, kuriame talpinamos ...

Daugiau informacijos